A PHP Error was encountered

Severity: 8192

Message: mysql_escape_string(): This function is deprecated; use mysql_real_escape_string() instead.

Filename: mysql/mysql_driver.php

Line Number: 319

Юні закарпатські гандболістки боролись за нагороди на Youth Handball Festival

Юні закарпатські гандболістки боролись за нагороди на Youth Handball Festival

З 19 по 25 липня 2015 року у м.Капошвар (Угорщина) проходив міжнародний фестиваль з гандболу Youth Handball Festival серед юнаків та дівчат різних вікових категорій. 
 
 
Загалом, даний фестиваль, окрім гандболу, проходив ще з таких видів спорту як футбол, баскетбол та волейбол. Всього у змаганнях прийняло участь понад 300 команд з 32 країн (Індія, Єгипет, Тайвань, Фінляндія, Фарерські о-ви, Турція, Литва, Арабські Емірати, Білоруси, Голландці та багато інших цікавих країн). Закарпатську область та всю Україну у даних змаганнях з гандболу представляли команди СДЮШОР з гандболу «Карпати» (дівчата U16 U14 U12 та юнаки U12), а також команди U14 та U12 клубу СК «Діброва» Тячівського р-ну.
 
Якщо підвести підсумок, то всі закарпатські команди гідно представили Україну на фестивалі. Найкращого успіху досягли дівчата категорії U14 (в СДЮШОР з гандболу тренер Шукаль О.Г., а у СК «Діброва» Божук Ю.П.). Вигравши у суперниць з Білорусі, Голландії, Тайвані, Сербії та 3-х команд з Угорщини відбувся український фінал, де перемогу здобули представниці СДЮШОР з гандболу «Карпати», а другими відповідно стали тячівські дівчата. Слід відзначити у цій категорії відмінну гру воротаря Чіковані Теї, польових гравців Шукаль Мілани, Савко Елі, Гававку Анни, а серед тячівських дівчат кращим бомбардиром була Жолобович Олександра.
 
 
У категорії U16 (тренер - Чернов В.І.) дійшовши до фіналу закарпатки впевнено з великим рахунком перегравали суперниць з Угорщини, Словаччини, Голландії, Хорватії, Білорусії та ін.. Але у фіналі схрестивши свої сили з єдиною угорською командою з м. Матесалка, яка потрапила до фіналу, наші поступилися 4 м’ячами. На рахунок неодмінно зіграла «відмінна робота суддівської колегії», яка приклала всіх зусиль, щоб переможцем стала місцева команда. Тож наші дівчатка – срібні. Відзначились у змаганнях Гичка Вікторія, Шипляк Наталія, Шмідтко Еріка (воротар), Беке Габріелла, Кульнєва Анастасія.
 
 
У категорії U12 наші гандболістки виступили найгірше як ужгородські (тренер Беке Д.О.) так і тячівські (тренер Божук Ю.П.). Але це наймолодші наші учасниці, і саме головне у даних змаганнях було здобути впевненість та певний досвід для подальших виступів. Непогану гру дівчатка обидвох команд показали в іграх із командами з Тайванню, Нідерландів, Хорватії та Угорщини, але трохи поступались їм у техніці гри. Відповідно посіли ужгородці – 5 місце, тячівці – 6 місце. Найкращими серед юних спортсменок були Сенинець Юліанна, Гавриш Настя, Марко Емілія.
  
 
У категорії юнаків U12 ужгородські хлопці вперше приймали участь у міжнародних змаганнях, але з кожною грою грали впевненіше і впевненіше (тренер-Шайбаков А.Є). Хочеться відзначити, що за перший рік, який займаються юнаки, у них є вже певні досягнення і прослідковується певний почерк гри. Але найкращу гру юнаків, є надія, ми побачимо у найближчому майбутньому. Кінцевий результат змагань – 5 місце. Протягом всього фестивалю досить хорошу гру показували капітан команди Беке Данієль, Булина Богдан та воротар – Шайбаков Нікіта.
 
 
Побажаємо нашим закарпатським спортсменам подальших перемог і надалі гідно захищати честь області та всієї України на всеукраїнських та міжнародних змаганнях.
twitter.com facebook.com vkontakte.ru odnoklassniki.ru mail.ru ya.ru rutvit.ru myspace.com technorati.com digg.com friendfeed.com pikabu.ru blogger.com liveinternet.ru livejournal.ru memori.ru google.com bobrdobr.ru mister-wong.ru yahoo.com yandex.ru del.icio.us
Залиште коментар!

Використовуйте нормальні імена

Ім'я і сайт використовуються тільки при реєстрації

(обязательно)