A PHP Error was encountered

Severity: 8192

Message: mysql_escape_string(): This function is deprecated; use mysql_real_escape_string() instead.

Filename: mysql/mysql_driver.php

Line Number: 319

Підсумки гандбольного року, що минає

Підсумки гандбольного року, що минає

30 грудня 2014 р. Прес-служба Переглядів: 1770 RSS Обговорити
Новини

Цей рік для головної команди й найбільшої гордості краю - гандбольних «Карпат» - видався успішним та насиченим на події. Хоча й розпочинали важко. 

Ще взимку «Карпати» навіть не знали, чи дограють чемпіонат, - через усім відомі події до Києва на перший матч року добратися було важко. Але труднощі минули, Суперлігу продовжили, і «Карпати» в травні досягли рекорду, про який іншим гандболісткам залишається тільки мріяти, - ужгородська команда втретє поспіль виграла Суперлігу. Не можна сказати, що це далося легко: львівська «Галичанка» до останнього боролася за титул. Проте саме «Карпати» тепер із гордістю йменуються триразовими чемпіонками України.
Влітку команда пережила значні зміни - свій пост покинув головний архітектор останніх перемог Борис Петровський. Його замінив Валерій Войналович. Змінилася й команда: хтось пішов, хтось прийшов, підтягнулася молодь. Змінилася, звісно, і сама гра «Карпат». На краще чи на гірше - судити будемо вже наприкінці весни 2015-го, по завершенні Суперліги. 
Наразі підопічним В. Войналовича можна записати в досягнення домашню гру 3-го раунду Кубка ЄГФ. Тоді закарпатки перемогли шведський «Хоор 65» з різницею в 6 м'ячів. Так, далі «карпатівки» не пройшли через поразку в 9 м'ячів у Швеції. Проте сам факт - «Карпати» перемогли вдома шведський (!) клуб, який є володарем (!) Кубка Виклику, - вже вартий захоплення. І про це слід пам'ятати. 
Окрім того, Ужгород цьогоріч приніс чимало користі й усій гандбольній Україні. Саме в нашому місті збірна країни готувалася до відбору на чемпіонат Європи, і саме завдяки керівництву «Карпат», в особі Олександра Ледиди, наша збірна пробилася в фінальну частину. До самого турніру команда також готувалася в Ужгороді. Так, Україна програла всі матчі, але ж і потрапила в групу до дуже сильних суперників. Це спорт, і в ньому таке трапляється. Та сам факт участі нашої країни в такому престижному змаганні - уже успіх. Який не обійшовся без Ужгорода. До речі, саме наше місто допомогло одній із кращих чоловічих команд країни - запорізькому ЗТРу - пройти до наступного раунду європейського Кубка Виклику. Цей рік довів: Ужгород укотре підтвердив своє звання «гандбольної столиці» України.
Денис Фазекаш, "Закарпатська правда"

twitter.com facebook.com vkontakte.ru odnoklassniki.ru mail.ru ya.ru rutvit.ru myspace.com technorati.com digg.com friendfeed.com pikabu.ru blogger.com liveinternet.ru livejournal.ru memori.ru google.com bobrdobr.ru mister-wong.ru yahoo.com yandex.ru del.icio.us
Залиште коментар!

Використовуйте нормальні імена

Ім'я і сайт використовуються тільки при реєстрації

(обязательно)