ГК "Карпати" Ужгород
Ми в соціальних мережах: Карпати на facebook RSS-стрічка Федерація гандболу України Федерації: Федерація гандболу України Європейська федерація гандболу Міжнародна федерація гандболу 20 та 21 січня в Ужгороді пройде товариський турнір серед чоловічих команд

Закарпатський досвід вінницьким колегам

27 листопада 2016 р. Прес-служба Переглядів: 2579 RSS Обговорити
Новини
,
Представники Федерації гандболу Закарпаття поділилися досвідом в методиці підготовки юних голкіперів із вінницькими тренерами та їх вихованцями.
 

 

Віце-президент ФГЗ Анатолій Костюх та тренер ГК Карпати Андрій Хім'як провели відкрите тренування-семінар з підготовки молодих голкіперів. Протягом заняття велику увагу звертали на вправи саме з тим інвентарем, яким зазвичай користуються вінницькі спортсмени щодня, показуючи їх нове призначення та властивості.

 

 

 

 
Дякуємо Федерації гандболу Вінницької області, Олександру Павлюку та Юрію Чурбакову, за підтримку в проведенні данного заняття. Сподіваємось на подальшу співпрацю в розвитку та популяризації гандболу в Україні.

 

twitter.com facebook.com vkontakte.ru odnoklassniki.ru mail.ru ya.ru rutvit.ru myspace.com technorati.com digg.com friendfeed.com pikabu.ru blogger.com liveinternet.ru livejournal.ru memori.ru google.com bobrdobr.ru mister-wong.ru yahoo.com yandex.ru del.icio.us
Залиште коментар!

Використовуйте нормальні імена

Ім'я і сайт використовуються тільки при реєстрації

(обязательно)