Результати першого ігрового дня відбіркового туру Чемпіонату України «Стрімкий М’яч»

2 листопада, на базі спортивної Арени «Тячів» відбувся перший ігровий день відбіркового туру Чемпіонату України «Стрімкий М’яч» з гандболу серед дівчат 2006-2007 рр.н.
45258616_139719330326870_7576906911027560448_o.jpg
Відкриття проводилось за участі поважних гостей, а саме: мер міста тячів – Ковач Іван Іванович; заступник голови Тячівської міської ради – Мийсарош Тиберій Степанович; Представник Федерації гандболу Закарпатської області – Гойс-Шайбакова Вікторія Федорівна; Директор Тячівської районної ДЮСШ – Варга Василь Іванович.
Відкриття розпочалося з підняття державного прапора та прапора міста Тячів капітанами команд під гімн України. Після чого пролунали слова привітання поважних гостей та оголошення розкладу змагань головою суддійської колегії – Стегури Д. Ю. Також вітання було доповнено виступом однієї з вихованок Тячівської районної ДЮСШ – Дьолог Юлії, котра розповіла власний вірш про гандбол.
Також для гостей та учасників було проведено показові виступи Клубу спортивного танцю «FORTUNA».
Отож, після відкриття, ігровий день розпочався з зустрічі між командами Тячівської районної ДЮСШ та КЗДЮСШ м. Тернопіль.
Перша зустріч видалась запеклою та складною для обох з команд. Але результат позитивним видався для господарів майданчика, котрі завершили зустріч з рахунком 14:8.
Наступна, не менш запекла та цікава зустріч, відбулася між командами СДЮШОР «Карпати» м. Ужгород та ДЮСШ м. Кам’янка-Бузька. Не зважаючи на важкий початок гри для обох з команд, впевнену перевагу у рахунку здобула команда з м. Ужгород, котра завершила зустріч з рахунком 17:7.
Атмосфера на протязі ігрового дня панувала неймовірно чудова. 
Завтра, 3-го листопада, о 10:00 к.ч. розпочнеться другий ігровий день з зустрічі між командами СДЮШОР «Карпати» м. Ужгород та КЗДЮСШ м. Тернопіль. Друга зустріч відбудеться між командами Тячівської районної ДЮСШ та ДЮСШ м. Кам’янка-Бузька.
Усіх бажаючих запрошуємо на перегляд та підтримку нашої команди.
twitter.com facebook.com
Залиште коментар!

Використовуйте нормальні імена

Имя и сайт используются только при регистрации

(обязательно)